تبلیغات باربری

باربری های منتخب

متاسفانه باربری ویژه ای در این منطقه وجود ندارد.

لیست بهترین باربری های زعفرانیه

اگر برای اسباب کشی در محدوده ی زعفرانیه به دنباله بهترین بابری در زعفرانیه میگردید میتوانید از خدمات بسیار عالیه سایت باربری یاب استفاده کنید این سامانه لیستی از بهترین و ارزانترین اتوبارهای محدوده زعفرانیه را را در اختیار شما قرار میدهد.

زعفرانیه یکی از محلات موجود در باربری های شمال تهران می باشد جهت مشاهده دیگر مناطق می توانید به این صفحه مراجعه فرمایید.

اطلاعات درباره ی محله زعفرانیه

یکی از محله های شمال شهر تهران محسوب میشود و در کوهپایه ی البرز قرار دارد.از بافتی روستایی برخور دار بوده و شهر سازی های مدرن و سنتی در آن به چشم میخورد و یکی از گران قیمت ترین مناطق مسکونی در تهران به شمار می آید.

از لحاظ جغرافیایی منطقه ی زعفرانیه از شمال به توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود میشود و در ناحیه ی ۲ از منطقه ی یک شهرداریه تهران است و جمعیت این منطقه در اخرین سرشماری برابر۲۴۴۲۵ نفر است.

اگر میخواهید جزئی از این جمعیت باشید و به دنباله معتبرترین باربری زعفرانیه میگردید ما به شما پیشنهاد میکنیم لیست باربری های زعفرانیه را در این سامانه مشاهده کنید.

شما میتوانید از خدمات فوق العاده برخوردار باشید و با مشاهده ی لیست باربری با بهترین و ارزانترین اتوبار های نزدیک به محدوده ی زعفرانیه آشنا شوید و بعد از مشاهده بخش نقد و بررسی این سامانه بهترین آنها را انتخاب کنید و با آن مجموعه تماس بگیرید.

زعفرانیه جزء مرتفع ترین محله های پایتخت است ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و آبو هوای نسبتا خنکی نسبت به دیگر مناطق دارد و دارای آبو هوای کوهستانی معتدل میباشد. و همچنین به دلیله قرار گرفتن بر روی گسل در هنگام زلزله در معرض آسیب جدی ای خواهد بود. قسمته شمالی این منطقه که در زیره تله کابینه توچال قرار دارد در معرض رانش زمین میباشد.

باربری های زعفرانیه

محله ی زعفرانیه به عنوانه یک بافته قدیمی و سنتی به چشم میخورده چرا که  به دلیله داشتنه قدمت طولانی و بافته روستایش در گذشته و اینکه در بین برج ها و آپارتمان های بسیار لوکس قرار گرفته.

آب و هوای زعفرانیه

محله ی زعفرانیه دارای آبو هوای بسیار خوبی است و طرفداران بسیار زیادی دارد که علاوه ب آبو هوای خوب چند مورد دیگر باعث شهرت این منطقه شده است که یکی به دلیله نزدیک بودن به مجموعه ی فرهنگی تاریخی سعادت آباد و دیگری اینکه ساکن شدنه بسیاری از سفیران کشور های خارجی در این محله به دلیله تعدد در سفارتخانه ها است.جمعیت این منطقه بیشتر از ۲۴ هزار نفر است

به دلیله پر طرفدار بودنه این منطقه عموم زیادی این محل را برای سکونت انتخاب میکنند اگر به دنباله یک باربری خوب و مطمئن در زعفرانیه هستید ما به شما پیشنهاد میکنیم اطلاعات این سامانه را دقیقا بررسی کنید چرا که این سایت بهترین و ارزانترین باربری ها را در محدوده ی زعفرانیه داراست.

به دلیله وجود کاخ سعدآباد که به رنگه زعفرانی است نام این منطقه به زعفرانیه شهرت یافت کسانی که میخواستند به این منطقه بروند نشانی در زعفرانیه کاخ را که در آن زمان مشهور ترین سازنده ی آن منطقه بوده است میدادند.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در باره محله زعفرانیه را در ویکی پدیا مشاهده کنید

خیابان های اصلی زعفرانیه

  • خیابان زعفرانیه
  • خیابان مقدس اردبیلی
  • خیابان الف
  • میدان الف
  • خیابان آصف
  • میدان آصف

برخی از مناطق اطراف باربری های زعفرانیه در این سامانه

تبلیغات باربری
تاسیسات ساختمان
متن