تبلیغات باربری
۷۹۳ بازدید

باربری های منتخب

متاسفانه باربری ویژه ای در این منطقه وجود ندارد.

لیست باربری های فرحزاد

اگر میخواهید در محدوده ی فرحزاد ساکن شوید و به دنبال بهترین و ارزانترین باربری های فرحزاد میگردید ما به شما پیشنهاد میکنیم از خدمات سامانه باربری یاب استفاده کنید. در اینجا لیست بهترین اتوبار های فرحزاد در اختیار شما قرار دارد.

اطلاعات درباره ی محله ی فرحزاد

فرحزاد در شمال تهران و شمال غرب شمیرانات واقع شده است جزئی از منطقه ۲ شهرداری تهران ب حساب می آید و یکی از مهم ترین تفریح گاه های شهر تهران محسوب می شود یکی از مواردی که فرحزاد را مورد توجه قرار داده است مسیر پیاده روی تا امام زاده داوود است.

محله ی فرحزاد از خوش آب و هوا ترین محله های شمال تهران به حساب می آید و ضلع شمالی این محدوده به دامنه های رشته کوه البرز منتهی میشود.و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۸۰۰ از سطح دریا که حد شمالی شهر تهران است.

فرحزاد یکی از محلات موجود در باربری های شمال تهران این سامانه می باشد

فرحزاد از محله های قدیمی تهران محسوب میشود و به دلیل هوای خوب و باطراوتو فرح انگیزش به این نام معوف شده است.

اگر قصده جا به جایی به این محله را دارید میتوانید از خدمات باربری های محدوده ی فرحزاد برخوردار باشید و یکی از بهترین و ارزانترین اتوبار متناسب با محدوده فرحزاد را در این سامانه انتخاب کنید.

فرحزاد از سه محله تشکیل شده است که عبارتند از:

  • محله فرحزاد بالا (شمال اتوبان یادگار امام)
  • فرحزاد پایین (جنوب اتوبان یادگار امام)
  • محله ی امام زاده

باربری های فرحزاد

از قدمت گردشگری این منطقه میتوان گفت تابستان ها جمع کثیری از اهالی تهران به دلیله فرار از گرما به فرحزاد می آمدند و با کرایه کرده خانه ها و یا باغچه ها در آن سکونت میکردند و عده ای از مردم هم در فضای باز چادر میزدند و تعطیلاته تابستانیه خود را اینگومه میگذراندند.

از لحاظ دسترسی به این منطقه میتوان گفت که نسبت به سایر مناطق دسترسی مناسب تری دارد حتی اگر اتومبیل شخصی ندارید میتوانید از ایستگاه مترو میدان صنعت که به بلوار فرحزادی نزدیک است استفاده کنید.

بابری های فرحزاد را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید ، ردیت ، توییتر

و اینکه این محله به دلیل نزدیکی به بزرگراه امام دسترسیه مناسبی را برای کسانی ک خودروی شخصی دارند فراهم کرده است.

به دلیله وجود این امکانات مردمان زیادی این محله را برای ساکن شدن شدن انتخاب میکنند و اگر با مشکله پیدا کردن باربری مواجه هستید میتوانید با مشاهده ی لیست باربری اتوبار محدوده ی فرحزاد و بررسی آنها و اننخاب معتبر ترین آنها و از خدمات بهترین و ارزانترین باربری ها فرحزاد برخوردار باشید.

فرحزاد در شب های تابستان میزبان مردمی است که به دنباله محیطی آرام و با طراوت میگردند و پر از قهوه خانه ها و سفره خانه های سنتی است برعکس درکه و دربند که کوه و طبیعت چندان خوبی ندارد اما در اکثر شب ها در جلوی هر رستوران پر از ماشین و جوانان و خانواده هایی است ک برای گذراندن وقت به انجا آمده اند به همین دلیل این منطقه دارای ترافیک و رفت و آمد سنگینی است.

خیابان های اصلی منطقه فرحزاد

  • خیابان گلپاد
  • خیابان فرحزادی
  • خیابان امام زاده داوود

بخرخی از محلات اطراف فرحزاد در این سامانه

تبلیغات باربری
تاسیسات ساختمان
متن