تبلیغات باربری
۱۷۷ بازدید

باربری های منتخب

متاسفانه باربری ویژه ای در این منطقه وجود ندارد.

لیست باربری های ونک

اگر در شرف جا به جایی به محدوده ی ونک هستید و به دنبال بهترین ، ارزانترین و معتبر ترین باربری های ونک میگردید شما می توانید با استفاده از سامانه باربری یاب  و بررسی باربری های مجدوده ونک بهترین آنها را  بعد از نقد و بررسی انتخاب کنید

اطلاعات در باره ی منطقه ونک

ونک در شمال غربی تهران واقع شده است و در منطقه ۳ شهرداری تهران است.

ونک محله ای مدرن و دارای ساختمان های بلند است و برج های تجاری و مراکز خرید زیادی در میدان ونک قرار دارد میدان ونک یکی از میدان های اصل تهران است که در خیابان ولیعصر واقع شده ات.

اگر میخواهید به این منطقه اسباب کشی کنید ما به شما برای انتخاب بهترین باربری محدوده ی ونک پیشنهاد میکنیم با بررسی اتوبار های ونک در این سامانه بهترین آنها را انتخاب کنید.

از لحاظ جغرافیای منطقه ونک از شمال به بزرگراه نیایش از غرب به بزرگراه کردستان و همچنین محله ده ونک و ارارات از جنوب به بزرگراه همت و یوسف آباد و از سمته شرق هم به خیابان نلسون ماندلا که همان خیابان افرقا و جردن ثابق است و چهار راه جهان کودک متصل میشود.

صفحه باربری های محدوده ونک بخشی از باربری های شمال تهران این سامانه می باشد

درباره محله ی ده ونک میتوان گفت محله ای است که حالت قدیمی خود را حفظ کرده است به طوری که تمام خانه ها در آنجا به صورت ویلایی است مرقد امام زاده قاضی الصابر از نوادگان امام سجاد و گورستانی چند صد سال است که در اینجا واقع شده است.

باربری های ونک

در قدیم محله ی ده ونک دارای تعداده زیادی درخته توت و گردو و زالزالک بوده است که به مرور از بین رفته است همچنین در ده ونک قنات هایی وجود داشته است که در دهه ۷۰ شمسی به دلیل مشکلاتی که برای خانه ها به وجود آورده است و اینکه برای احداث فاضلاب بسته شده اند.

از بخش های قدیمی ده ونک میتوان بازارچه ، کوچه امام زاده ، گل چمن ، زیر باغ نو، کوچه مسجد جامع، باغ بالا ، میدون و سرپل را نام برد.

لیست ارزانترین باربری در ونک

اگر در حاله جابه جایی به منطقه ونک هستید و به دنباله بهترین و ارزانترین باربری در ونک میگردید ما به شما پیشنهاد میکنیم از خدمات این سامانه استفاده کنید این سامانه لیستی از نزدیک تیرن باربری  و اتوبار های ونک را در اختیار شما قرار میدهد.

دلیله اینکه نام این منطقه ونک نام دارد این است که در گذشته سمته للیلاق ونک پوشیده از درختان ون (زبان گنجشک)بوده به همین دلیل به این منطقه ونک میگویند.

صفحه باربری های ونک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

محله ی ونک جزء محله های مرفه نشین محسوب میشود و قیمته این خانه ها دراین منطقه تقریبا بالا است.

اگر میخواهید جزعی از این ساکنین باشید وقتتان را برای پیدا کردن بابری های نا معتبر تلف نکنید و با مراجعه به صفحه باربری های منطقه ونک یکی از بهترین و ارزانترین اتوبار های محدوده ی ونک را انتخاب کرده با آن تماس بگیرید

خیابان های اصلی ونک

  • ملاصدرا
  • شیخ بهایی
  • سئول
  • عطلر
  • شیرازی

مناطق اطراف ونک در این سامانه

تبلیغات باربری
تاسیسات ساختمان
متن